İl Temsilciliği ve Kurullar

İstanbul Hentbol İl Temsilcisi 

Nezih KAYIARSLAN

nezih@hentbolist.com

İl Tertip Kurulu Başkanı

Emrah ELFİDAN

emrah@hentbolist.com

 

İl Hakem Kurulu Başkanı

Burak KARA

burak@hentbolist.com

 

Disiplin Kurulu Başkanı

Ekrem YILDIZ

ekrem@hentbolist.com

 

 

Sosyal Medya ve Yazılım Ekibi

Aykut PİROĞLU - Developer - aykut@hentbolist.com

Ceren NALCI - Sosyal Medya Uzmanı ve Spiker - ceren@hentbolist.com

Emre KOL - Sosyal Medya Uzmanı ve Spiker - emre@hentbolist.com

Fıratalp DUDA - Sosyal Medya Uzmanı - firatalp@hentbolist.com

Tekin ÇETİN - Spiker - tekin@hentbolist.com

Yunus Emre ÖKSÜZ - Tasarım - Spiker - yunusemre@hentbolist.com

M. Bedrettin ÇAKIROĞLU - İçerik Editörü - bedrettin@hentbolist.com