Haberler

Aramıza Hoşgeldin Pendik Hentbol Spor Kulübü

2018- 2019 sezonunda Alper ERTUĞRUL öncülüğünde kurulan Pendik Hentbol Spor Kulübü Yıldız Erkekler Ligine fırtına gibi bir giriş yaptı. Gelecekte köklü ve başarılı bir kulüp olacağına inanarak başarılarının devamını diliyoruz. Hoşgeldin Pendik HT S.K

Vefat ve Başsağlığı

Türkiye Hentbol Süper Ligi İstanbul Üniversitesi SBK oyuncumuz Tekin ÇETİN in babasının vefat haberini üzülerek almış bulunuyoruz. istanbul hentbol ailesi olarak , Merhuma Allah’tan rahmet başta sporcumuz Tekin ÇETİN e ve kederli ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

2022 PLAJ HENTBOL DÜNYA ŞAMPİYONASI IÇIN KADIKÖY ADAY

Türkiye Hentbol Federasyonu ve Kadıköy Belediye Başkanlığı arasında hazırlanan ve bugün imza altına alınan protokol ile 2022 Plaj Hentbol Dünya Şampiyonası’nın İstanbul’da Kadıköy’de yapılması için Uluslararası Hentbol Federasyonu’na başvuru yapılması kararlaştırıldı

GEÇMİŞ OLSUN İZMİR

İzmir ve çevresinde de hissedilen deprem sonrası yaşamını yitiren vatandaşlarımızın yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Yaralı olanlara da acil şifalar diliyoruz. Geçmiş olsun İzmir.

VEFAT BAŞSAĞLIĞI

Kadınlar Süper Lig Takımlarımızdan Üsküdar Belediyesi Spor kulübü Yöneticilerinden Sayın Gökhan KAYA nın babasının vefat haberini almış bulunmaktayız. İstanbul hentbol ailesi ve il temsilciliği olarak merhuma Allah’tan rahmet yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.

İstanbul Tam Gaz

İstanbul İl Temsilciliği Hakem ve Gözlemcileri ile yeni sezonda tam gaz yoluna devam ediyor. Zinde kalmak ve performanslarını korumak adına anrtenmanlara devam ediyorlar.

Aramıza Hoş Geldin Tagar Hentbol S.K.

2019 2020 sezonu aramıza katılan Tagar Hentbol S.K. Kuruluşunda emeği geçen tüm hocalarımıza teşekkür ediyoruz. Yeni başladığı sezonda küçük takımı ile ilk yurt dışı deneyimini Romanya Galati de yapılan GALFEST JUNİOR Hentbol turnuvasında 3. olarak hem ilimizi hemde Ülkemizi en iyi şekilde temsil ettiler.

VEFAT BAŞ SAĞLIĞI

Maltepe Adnan Kahveci Orta Okulu Beden Eğitimi Ogretmeni Ahmet Eray Nuroglu 17 EKİM pazar sabahı geçirdigi kalp krızı sonucu vefat etmiştir. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ailesine ve sevenlerine baş sağlığı dileriz.

THF 2019 2020 MHK Hakem ve Gözlemci Semineri

2019 2020 Sezonu Türkiye Hentbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu başkanlığının Kızılcahamam Eliz Termal Otelde düzenlediği 1. Hakem ve Gözlemci Seminerine İstanbul hakem ve gözlemcileri ekibi A ve B klasmanlar olarak katılım sağladılar.